Kobieto! Bądź dla siebie dobra!

0
246

Bycie kobietą z pewnością nie jest łatwe. Nie oznacza to jednak, że z kobiecości tak strasznie trudno jest się cieszyć. Jeśli jesteśmy dla siebie dobre, to znaczy dbamy o siebie, bycie kobietą może być cudowne.

Napięcie przedmiesiączkowe – jak łagodzić objawy PMS?

Comiesięczne krwawienia to dla każdej kobiety czas dyskomfortowy. I niestety bardzo często ten ostatni tydzień przed miesiączką też bywa strasznie męczący. A to za sprawą PMS. Napięcie przedmiesiączkowe bywa bardzo uciążliwe. Warto więc wiedzieć, że ziołowe herbaty z melisy, kozłka lekarskiego, dziurawca czy pokrzywy, a także aktywność fizyczna, relaksujące kąpiele czy spacery pomagają objawy te łagodzić.

Triki urodowe z sodą oczyszczoną

Masz problemy z urodą, a kosmetyki z drogerii nie są na Twoją kieszeń? Sięgnij po sodę oczyszczoną. W postaci maseczki z mlekiem odżywi skórę. W połączeniu z olejkiem eterycznym zastąpi dezodorant. Rozpuszczona w wodzie oczyści doskonale stopy, dłonie i paznokcie. Jest też doskonałym sposobem na wypryski.

Martwi cię drętwienie prawej ręki i palców prawej ręki?

Jeśli takie symptomy odczuwasz, to w pierwszej kolejności zwróć uwagę, czy nie za dużo masz ostatnio stresu i czy nie brakuje Ci potasu, witamin z grupy B i magnezu. Zadbaj koniecznie o relaks. Poza tym przyjrzyj się swojemu kręgosłupowi. Czy przypadkiem nie obciążasz go zbytnio w ostatnim czasie? A może przepracowałaś rękę pracując długo na komputerze? Przyczyn drętwienia może być wiele. Jeśli żadna z wymienionych Cię nie dotyczy, udaj się do lekarza.

satik.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMedycyna i zdrowie
Następny artykułTlenoterapia i inne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here