Kilka sposobów zarabiania przez Internet

0
306

Dodatkowa gotówka przez Internet jest jednym ze sposobów dorabiania. Obecnie sieć oferuje bardzo wiele różnych sposobów zarabiania większych lub mniejszych pieniędzy. Oto 3 sposoby na dorobienie do wypłaty lub kieszonkowego.
1. Płatne kliki i e – maile
Jeden z bardziej znanych sposobów zarabiania, jednak bez większej ilości poleconych mało opłacalny. Samemu można wygenerować kilka złotych na miesiąc mniej więcej tyle ile wynosi minimum do wypłaty. W tym przypadku im więcej mamy aktywnych poleconych tym więcej zarobimy. Sposób ten jest bardzo prosty i polega na klikaniu w reklamy czy e – maile i odczekaniu zazwyczaj kilku lub kilkunastu sekund i to wszystko pieniądze są na naszym wirtualnym koncie. Kwoty za jeden klik wahają się od 0. 10 do nawet 5 groszy.
2. Skrócone linki
Tą metodą da się zarobić znacznie więcej niż w wyżej wymienionej metodzie, jednak kwoty i tak nie zadowolą osób, które myślą o nieco większej gotówce. Na przykład najpopularniejszy, jeśli chodzi o skrócone linki Adf. ly oferuje 5$ za 10. 000 wejść w nasze linki. Oczywiście, jeśli mamy dużą bazę skróconych linków, które mają dziennie bardzo dużo odwiedzin możemy zarobić większe kwoty. Jest też tutaj system poleconych, więc i tutaj im więcej aktywnych poleconych tym większe zarobki. Są osoby, które zarabiają tym sposobem kilkaset dolarów oraz zdecydowanie rzadziej spotykane, które zarabiają nawet kilka tysięcy dolarów miesięcznie. Wiec jak widać się da, choć prosto nie jest.
3. PPD
Jest to metoda, dzięki której da się zarobić najwięcej spośród wymienionych metod. Oczywiście występuje tutaj duża rozbieżność, jeśli chodzi o zarobki. Doświadczone osoby bez trudu zarabiają nawet kilkadziesiąt złotych dziennie, jednak najczęstsze kwoty to kilka lub kilkanaście złotych dziennie, pod warunkiem, że jest się sumiennym i uploaduje codziennie. Metoda ta polega na wrzuceniu pliku na wybrany hosting np. fileshark, datafile itp. I udostępnianiu go gdzie się da, jednak najczęściej robi się to na forach i portalach warezowych. Im więcej ludzi pobierze plik tym większy zysk. Można też wybrać metodę PPS, czyli sprzedaż kont premium. W tym przypadku dostaje się X% od kwoty sprzedanego konta czy wysłanego SMS. Można też wybrać, jeśli serwis oferuje metodę MIX, czyli po 50 % z PPD i PPS. Nie da się powiedzieć, która metoda jest najlepsza i która pozwoli na największy zarobek, każdy sam musi wybrać swój sposób. Warto też dodać, że dużo hostingów oferuje system poleconych, którzy potrafią bardzo znacząco podnieść zarobki. Nie różni się od systemu poleconych w dwóch metodach wyżej, w nim również dostajemy X% od zarobków poleconego.
Trzy wyżej wymienione sposoby zarobku to tylko niewielka część tego, co oferuje Internet. Sposobów jest tak wiele, że z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie.

bazanet.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here