Jakie obrączki ślubne są modne w 2022 roku?

0
173

Obrączki ślubne w Krakowie to na pewno szeroka oferta. Do tego jest to bardzo ekscytujący etap przygotowań do ślubu. Ślubna biżuteria bardzo podobnie jak pierścionek zaręczynowy – niesie ze sobą przepiękne przesłanie. Do tego jest ciekawym dodatkiem do wielu stylizacji. Jakie obrączki ślubne w Krakowie są najmodniejsze?

Nowoczesne obrączki ślubne

Nowoczesne obrączki ślubne to najprościej mówiąc, różnego rodzaju projekty jubilerskie, które w pewien sposób odbiegają od tego, co się uznaje za klasykę. Oznacza to, że będą niekoniecznie minimalistyczne, gładkie oraz wykonane z żółtego złota. Oczywiście nigdy to nie będzie specjalnie ekstrawaganckie wzornictwo, ponieważ obrączki ślubne z natury takie po prosty nie są. Mają się dobrze sprawdzać w bardzo wielu stylizacjach. Mowa zarówno o tych codziennych i luźnych, jak i bardziej eleganckich. Dlatego właśnie jubilerzy w tym przypadku nie szaleją zbytnio z designem. Akcenty mniej typowe oraz subtelne, troszkę przełamią styl klasyczny i biżuterii dodadzą charakteru indywidualnego, są tutaj na pewno mile widziane.

Nowoczesne obrączki ślubne w Krakowie pasują zazwyczaj do pierścionków zaręczynowych minimalistycznych. Od razu wpadają nam w oko. Na pewno nowoczesne obrączki ślubne różnią się odcieniem. W kolekcjach znajdziemy modele białe, różowe, a czasem nawet dwukolorowe. Do tego dochodzi także nietypowy kształt. Bywają o wiele węższe lub też szersze od standardowych. Często są one profilowane w sposób odmienny. Poza tym wyróżniają się bardzo ciekawym designem. Mogą one być zdobione jednym diamentem, grawerem, czy też kilkoma brylantami.

Opcją coraz częściej praktykowaną jest wybór obrączek, ale nie do pary. Są to obrączki ślubne, które się od siebie delikatnie różnią. Nie są to oczywiście modele z całkiem innej bajki, ponieważ wciąż pasują do siebie, a jednak każda ma inny charakter. Niekiedy tą dla Panny Młodej się ozdabia diamentami, czy też innego rodzaju kamieniami szlachetnymi. Z kolei biżuteria dla Pana Młodego pozostaje gładka. Bardzo dużą popularnością cieszą się także grawery personalizowane. Wiele par decyduje się na dwa odmienne napisy. Na jednej może być początek sentencji, a na drugiej jej druga część.

Obrączki ślubne znajdziesz w ofercie sklepu Siudek na stronie https://siudek.com.pl/obraczki-slubne/b_tmgm

Klasyczne obrączki ślubne

Z mody na pewno nie wychodzą klasyczne obrączki ślubne w Krakowie. Jest to ponadczasowe piękno biżuterii ślubnej, wygoda użytkowania oraz trwałość tychże obrączek.

Kolekcja obrączek klasycznych ślubnych ze złota w próbie 585. Mamy szeroką dostępną kolorystyką – żółte, białe, różowo żółte oraz mieszane. Klasyczne obrączki ślubne mają od 3 milimetrów do 7 milimetrów. Zdobienia dostępne to mat, poler oraz satyna. Bardzo ważna jest także odpowiednia szerokość. W ofercie jubilerskich firm najpopularniejsze są obrączki od 3 do 7 milimetrów. Kompromisem między szerokością a komfortem noszenia są obrączki o szerokości czterech do pięciu milimetrów. Obecnie narzeczeni wybierają obrączki o różniących się szerokościach. Obrączka damska jest węższa a męska oczywiście szersza.

Nietypowe obrączki ślubne

Niektóre Pary Młode, które przygotowują się do ślubu, szukają wyjątkowych rozwiązań oraz niestandardowych elementów, dzięki którym nasz ślub będzie niepowtarzalny oraz wspaniały. To dotyczy oczywiście także wyboru ślubnych obrączek. Jest to decyzja, którą podejmujemy na całe życie, dlatego od nas wymaga skupienia, trafnych wyborów oraz przemyśleń. Obrączki ślubne to symbol miłości oraz wierności małżonków. To jest ich wspólna wizytówka, która ich łączy i wyraża więcej niż tysiąc słów.

Obrączki ślubne w Krakowie to szeroki wybór. W ofercie znajdziemy również obrączki niestandardowe. Wiadomo, że musimy dobrze wybrać, ponieważ obrączki będą nam towarzyszyły przez całe nasze życia.

Część Par Młodych decyduje się na coś niestandardowego oraz oryginalnego. Może to być, chociażby komplet obrączek, które są wykonany w ciekawy sposób, który poskreśla nasz styl indywidualny oraz gust. Nietypowe obrączki ślubne w Krakowie zyskują coraz to większą popularność wśród nowożeńców. Pary się decydują na wybór obrączek ślubnych mniej tradycyjnych o niestandardowym i finezyjnym kształcie oraz w nietypowych kolorach. Dużo osób sobie ceni także obrączki ślubne młotkowane. Jest to bardzo ciekawy sposób wykończenia, który znacznie przykuwa uwagę. To, co się kiedyś wydawało dziwne i zbyt awangardowe – obecnie zyskuje znacznie na wartości i jest wybierane coraz częściej przez narzeczonych.

Na pewno znajdziemy takie obrączki, które będą się nam podobały i spełnią wszelkie oczekiwania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here