Jak zadbać o czystość toalet w restauracji?

0
99

W miejscach użyteczności publicznej, restauracjach, hotelach czy szpitalach dobre środki do sprzątania to połowa sukcesu, gdy w grę wchodzi zapewnienie właściwego standardu porządku i higieny. Czystość i estetyka są ważnym elementem, na który zwracamy uwagę w miejscach oferujących jedzenie i noclegi, ale także w urzędach czy na basenach. Zaniedbane toalety czy brud w sali restauracyjnej są dziś nie do pomyślenia. Opinie klientów to jeden z najważniejszych czynników przy wyborze zarówno noclegu, jak i rozrywki czy restauracji. Jak właściwie zadbać o czystość? Jakich środków używać? W co koniecznie wyposażyć toalety?

Czystość i higiena to podstawa sukcesu Twojej restauracji

Zadbany wygląd naszej restauracji i higiena sanitariatu to absolutnie niezbędne elementy prowadzenia biznesu w tej branży.  Wymyślna  karta dań i nowoczesne meble nie będą w stanie zapewnić nam sukcesu, gdy nie zapewnimy gościom czystości i wygody korzystania zarówno z sali konsumpcyjnej, ale także toalet. Bez względu na to, czy jest to mały lokal serwujący domową kuchnię czy nowoczesny loft z kartą menu od znanego kucharza, każdy gość liczy na to, że zje w miłej atmosferze, przy nieskazitelnie czystym stole, a wizyta w toalecie pozwoli mu się wygodnie odświeżyć. Jest to ważny element składający się na nasz odbiór lokalu, ale także warunek zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa gości. Łazienki muszą być czyste i wyposażone w podstawowe akcesoria, papier, ręczniki, dozownik do mydła w pianie oraz odświeżacz powietrza.

Twoje miejsce to Twoja wizytówka

Czystość w naszej restauracji  jest naszą wizytówką i świadczy o tym, czy umiemy zarządzać lokalem. Podstawą działania w tym zakresie jest dobry plan prac porządkowych i umiejętne go kontrolowanie. Odpowiedni schemat zadań porządkowych i działające środki czystości ułatwią nam utrzymanie standardu, będącego później elementem naszego wizerunku. Wytrzymałe akcesoria do sprzątania oraz profesjonalna chemia z https://higiena24.com sprawią, że Twój lokal będzie słynął zarówno z ciekawej oferty, jak i nienagannego wyglądu. Opracuj odpowiedni plan sprzątania, który będzie określał jasno obowiązki pracowników, opisz precyzyjnie czynności wymagane na danym stanowisku oraz przebieg poszczególnych czynności i sposób dozowania środków czystości. W ciągu każdego dnia regularnie monitoruj czystość toalet i zadbaj o to, by były wyposażone we wszystkie akcesoria higieniczne. Czystość ma znaczenie przede wszystkim w gastronomii, ale także w urzędach, na basenie i zakładach pracy.

higiena sanitariatu

Wytrzymałe ręczniki, dozownik do mydła w pianie i odświeżacze – baza w naszym toaletach

Bez wątpienia jednym z najbardziej newralgicznych elementów higieny w lokalu są toalety. Muszą być wyposażone we właściwie środki czystości, akcesoria higieniczne oraz regularnie w ciągu dnia sprawdzane pod kątem czystości. Dobry ręcznik do suszenia rąk i mydło ora dozownik do mydła w pianie ułatwią Twoim gościom najważniejszą dla naszej higieny czynność, czyli mycie rąk po skorzystaniu z toalety i przed posiłkiem. Mydło w pianie jest wygodne w użyciu i ekonomiczne, dlatego warto z oferty https://higiena24.com wybrać odpowiednie dla siebie wraz z dedykowanym do niego dozownikiem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here