Hurtownia optyczna – wszystko dla Twoich oczu

0
307

Salon optyczny powinien być odpowiednio urządzony zarówno dla klientów, jak i pracowników. Ważne jest, aby oprawki były dobrze wyeksponowane, co pozwoli odnaleźć ten model, który najbardziej nam odpowiada. Pomóc w tym mogą hurtownie optyczne, które oferują szeroki asortyment produktów do zakładów okulistycznych.

Przede wszystkim okulista musi zainwestować w dobrej jakości sprzęt medyczny, który pozwoli zdiagnozować wadę wzroku u pacjenta i określić jakie szkła pozwolą mu poprawnie widzieć i funkcjonować.

W praktycznie każdej hurtowni optycznej można kupić specjalne urządzenia np. dioptromierz, próbne oprawki, tablice optometryczne, jak również meble do salonu optycznego. Oprócz tego potrzebne będą też stojaki na oprawy, etykiety cenowe, a także gablotki na asortyment. Wszystko to, co pozwoli dobrze zorganizować działanie salonu optycznego można nabyć w wielu takich hurtowniach. Coraz częściej takie miejsca wprowadzają możliwość sprzedaży detalicznej. Teraz nie trzeba już robić wielkiego zamówienia, żeby zostać klientem takiej hurtowni.

Hurtownia optyczna oprawki

Klienci wymagają, aby w każdym salonie była bogata i zróżnicowana oferta handlowa. Dzięki temu każda osoba może wybrać oprawki do okularów korekcyjnych, które odpowiadają kształtowi twarzy i urodzie. Oprawki do okularów mogą stanowić uzupełnienie niejednej stylizacji. Dlatego ważna jest wcześniej już wspomniana różnorodność, od eleganckich i klasycznych oprawek do szalonych okularów w bardziej soczystych kolorach, które podkreślą nietuzinkowy charakter właściciela.

Właśnie taki asortyment proponuje hurtownia optyczna AVM. Dodatkowo wiele hurtowni sprowadza coraz to nowsze modele oprawek od zagranicznych producentów. Wszystko po to, by zadowolić nawet najbardziej wybrednego klienta.

W przypadku oprawek ważne są też inne akcesoria, między innymi etui, płyny do czyszczenia szkieł, ściereczki z mikrowłókna, łańcuszki, które pozwolą nam zawiesić okulary na szyi. Nie zapominajmy także o najmłodszych klientach. Także dla dziecka wybór oprawek to poważna sprawa. Dlatego hurtownie oferują dużą gamę kolorowych i wygodnych oprawek dla naszych pociech.

Hurtownia optyczna oprawki

Hurtownia optyczna soczewki kontaktowe

Jeszcze kilka lat temu soczewki kontaktowe wydawały się bardziej luksusowym produktem, a większość ludzi wybierała jednak tradycyjne okulary. Obecnie sytuacja zmieniła się drastycznie i duża liczba klientów wybiera soczewki progresywne. Także w tym przypadku salony okulistyczne muszą się dobrze wyposażyć. Hurtownie optyczne oferują szeroką gamę soczewek, od takich, które zmienia się codziennie, po trzymiesięczne, bądź półroczne. Oczywiście w tym wypadku dużą rolę odgrywa także płyn do soczewek, którego nie może zabraknąć w żadnym salonie oraz specjalne pudełeczko, w którym można przechowywać soczewki. W przypadku szkieł korekcyjnych i soczewek ważny jest ich odpowiedni wybór. Dlatego hurtownie optyczne starają się zapewnić wysoką jakość sprzętu do badania wzroku, dzięki któremu nasze okulary i soczewki będą perfekcyjnie dobrane.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here