Czekoladowe przysmaki – świąteczne prezenty dla współpracowników

0
191

Czekolada to ten przysmak, za którym przepadają niemal wszyscy. Dlatego – tak chętnie wręczamy sobie czekoladę przy różnych okazjach. Świąteczny czas to dobry pretekst, by wręczyć komuś upominek, na który składa się przynajmniej jedna tabliczka czekolady. Jeśli szukasz oryginalnych pomysłów na czekoladowe prezenty – to trafiłeś idealnie. Poniżej podpowiadamy, co możesz kupić sympatykom słodyczy, jeśli nie chcesz wybierać zwykłej tabliczki czekolady.

Czekoladki pralinki – czy warto?

Pralinki to specyficzny rodzaj czekoladowych smakołyków. Ich rozmiary są tak dopasowane, by nadawały się do spożycia w „jednym kęsie”. Często, wykonywane są z czekolady mlecznej lub innych odmian czekolady o delikatnej konsystencji. W ich wnętrzu znajdziemy rozmaite skarby smakowe – orzechy, marcepan, toffi, nugat, owoce, trufle. Dostępnych wersji jest tak wiele, że z pewnością każdy znajdzie zadowalające go rozwiązanie. Warto podkreślić, że za najbardziej atrakcyjne uważane są pralinki wykonane z czekolady belgijskiej. Z okazji świąt Bożego Narodzenia znajdziesz pudełeczka pralinek pięknie przystrojone na tę okazję.

Czekoladki w różnych kształtach

Zyskującym na popularności pomysłem jest kupowanie czekoladek o nietypowych kształtach. Zamiast typowych tabliczek lub bombonierek – można wybrać czekoladowe figurki. Zaletą tego wyboru jest fakt, że będą one nie tylko przyjemnie smakować, ale również ładnie wyglądać. Figurki czekoladowe występują w rozmaitych wersjach różniących się kształtem, motywem, wielkością oraz sposobem przechowywania. Zacznijmy od tego, że w wśród dostępnych wariantów znajdziemy czekoladę o kształtach imitujących: św. Mikołaja, renifery, choinki czy świąteczne domki. Ponadto, dostępne są czekoladki dedykowane dla konkretnych grup odbiorców. Przykładowo – dla mężczyzn znajdziemy czekoladki imitujące kształty narzędzi wykorzystywanych w warsztacie, dla kobiet natomiast – czekoladki w kształcie kobiecych akcesoriów (szpilki, szminka, lusterko). 

Czekoladowe figurki mogą również występować w formie dużego lizaka lub zestawu złożonego z różnych figurek mniejszych rozmiarów. Oba rozwiązania są interesujące i mają swoje zalety. Szczególnie popularne są jednak zestawy, które imitują tradycyjne bombonierki, jednak w sposób bardziej atrakcyjny. Figurki czekoladowe pakowane są bowiem w drewniane opakowania-skrzynie, imitujące pudełka na herbatę, w których znajduje się duża ilość osobnych przegródek. W każdej przegródce znajduje się osobna figurka, która jest w ten sposób zabezpieczona przed wstrząsami oraz „oczekuje” na moment bycia skonsumowaną.

Bardzo elegancką propozycją są szkatułki wypełnione czekoladkami, a przy tym ozdobione świąteczną grafiką i życzeniami. Z pełną ofertą zapoznasz się na: https://chocolito.pl/44-czekoladki-dla-firm.

Czekoladowe prezenty – zawsze trafione!

Na koniec warto podkreślić, że pralinki, jak i czekoladowe figurki to świetny pomysł na świąteczny prezent, niezależnie od tego kim jest osoba obdarowywana oraz jaki typ więzi nas łączy. Idealnie sprawdzą się jako upominki dla przełożonego w pracy lub współpracowników. W każdym wypadku możemy mieć pewność, że prezent zostanie „spożytkowany” ze smakiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here