Bezbolesna depilacja laserowa

0
243

Ile razy marzyłaś o tym, żeby wreszcie przestać używać maszynki do golenia, plastrów czy kremów do depilacji? Czy chciałabyś stale odczuwać gładką skórę nóg, pach oraz okolic bikini? Posłuchaj, to marzenie może się ziścić, jeżeli zdecydujesz się na sprawdzone, pewne rozwiązanie jakim jest depilacja laserowa laserem light sheer. To bezbolesna, skuteczna i bezpieczna metoda depilacji korzystają z niej kobiety na całym świecie a efekty.

Jakie dokładnie uzyskasz korzyści decydując się na depilację laserową?

 • oszczędzasz czas, który każdego dnia przeznaczałaś na depilację tradycyjnymi metodami
 • działasz bezpiecznie, ponieważ laser light sheer duet działa tylko na barwnik znajdujący się we włosie, czyli melaninę nie uszkadzając przy tym sąsiadujących tkanek
 • wykonując bezbolesną depilację laserową pozbywasz się stale wrastających włosków i podrażnień.
 • jesteś bardziej pewna siebie i przede wszystkim masz poczucie dużego komfortu

Od czego zaczyna się depilacja laserowa

Decydując się na zabiegi depilacji laserowej powinnaś przede wszystkim odbyć konsultację z kosmetologiem. Podczas takiej rozmowy dokładnie omawiany jest cały zabieg depilacji laserowej, wykluczone możliwe przeciwwskazania, ale też wykonanie próby laserowej.  Taka próba ma na celu nie tylko sprawić, że zabieg będzie skuteczny ale też przede wszystkim zadbać o Twoje bezpieczeństwo.

Kiedy po próbie laserowej nie wystąpi żadna niepokojąca reakcja skóry to będzie można przejść do przeprowadzenia zabiegów. Podczas pierwszej wizyty później na kolejnych wykonywane jest mapowanie ciała, które ma za zadanie zapewnić jak najdokładniejszy zabieg.  Następnie Twoje ciało jest chłodzone poprzez specjalne kompresy z lodem. Dzięki temu depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna. Mapowanie ciała zapewnia bardzo dokładny zabieg ponieważ światło lasera miejsce przy miejscu przesuwa się po skórze.

Czy istnieją przeciwwskazania do depilacji laserowej?

Każdy zabieg kosmetyczny niesie ze sobą pewne przeciwwskazania, które trzeba wziąć pod uwagę zanim się na niego zdecydujemy. W przypadku depilacji laserowej przeciwwskazaniem są:

 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • świeża opalenizna
 • stosowanie światłoczułych ziół
 • nowotwory
 • ciąża oraz okres karmienia piersią
 • podrażnienia skóry w miejscu wykonywania zabiegu
 • terapia retinoidami

Oczywiście wszystkie ewentualne przeciwwskazania są weryfikowane podczas bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem.

Depilacja laserowa to obecnie najskuteczniejszy i trwały sposób na usuwanie owłosienia. Oczywiście dla osiągnięcia najlepszych efektów konieczne jest zastosowanie wysokiej klasy lasera. Zdecydowanie obecnie jednym z najlepszych laserów na rynku jest laser Light Sheer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here