Balkonetka – uniwersalny fason i wygoda

0
217

W wielu sklepach z bielizną oferowane są różne fasony biustonoszy. Do najpopularniejszych należy balkonetka uważana za bardzo uniwersalnych model biustonosza. Należy jednak zrozumieć, z czego wynika uniwersalność balkonetki. Dla kogo jest ten fason? Na co zwrócić uwagę kupując balkonetkę?

Balkonetka – uniwersalny fason, ale czy na pewno?

Balkonetka najlepiej sprawdza się w przypadku niewielkiego, stożkowatego biustu. Dzięki swojej budowie sprawia, że takie piersi wydają się większe i okrąglejsze. Balkonetki dobrze też wyglądają w przypadku większego biustu, który nie jest tak jędrny, jak by chciała tego właścicielka, oraz jest osadzony nieco niżej. Jest to też bardzo wygodny fason, jednak pasuje on tylko do określonych stylizacji.

Sama balkonetka charakteryzuje się tym, że ma średnie zabudowanie. Oznacza to, że zakrywa ¾ piersi i oznacza się bardzo wysokim mostkiem, dlatego raczej nie sprawdzi się w przypadku dużych dekoltów. Jednak należy oddać, że biust w balkonetce prezentuje się bardzo dobrze. Piersi są blisko siebie, wysoko uniesione, jednocześnie sam fason jest bardzo wygodny i sprawdza się na co dzień, jak i na wielkie wyjścia.

Na co należy zwrócić uwagę kupując balkonetkę?

Balkonetka może być przekleństwem, albo błogosławieństwem w naszej szafie, jeżeli nie wiemy, na co zwrócić uwagę. Posiadaczki małego biustu raczej powinny wystrzegać się modeli usztywnianych i zbyt ciasnych, wówczas zamiast wygody i pięknego biustu będzie tylko ból i dyskomfort. Natomiast panie o bujnych piersiach wręcz przeciwnie, powinny rozważyć model dodatkowo usztywniany, specjalnymi fiszbinami dla lepszego podtrzymania ciężkiego biustu. Usztywniane balkonetki dobrze też sprawdzą się u Pań z kroplowatym kształtem biustu sprawiając, że optycznie wyda się większy i jędrniejszy.

Prawdziwym hitem jest model od Freya Daisy Lace, który sprawdzi się idealnie w przypadku mniejszego, jak i średniego biustu. To piękny biustonosz idealny na co dzień, do pracy, czy na randkę. Natomiast na wielkie wyjście warto mieć w szafie Ciao Bella od btemptd, ten zniewalający model balkonetki przywodzi na myśl włoską elegancję, połączoną z dziewczęcą lekkością.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here