Autorski prezent na każdą okazję

0
259

Nietrafiony upominek potrafi wprawić w zakłopotanie zarówno obdarowanego, jak i darującego. Nikt nie chce gromadzić kolejnych przedmiotów, które po latach pokryje gruba warstwa kurzu na babcinym strychu. Z pomocą przychodzą serwisy, które po brzegi wypełnione są niebanalnym asortymentem produktów handmade na każdą okazję.

Każdy co najmniej kilka razy w roku ma przyjemność uczestniczyć w rodzinnych uroczystościach. Imieniny babci, ślub kuzynki czy chrzest nowonarodzonego dziecka są między innymi znakomitą okazją do odświeżenia relacji z najbliższymi. O ile czas spędzony przy wspólnym stole błyskawicznie mija na interesujących rozmowach, na długo przed wydarzeniem głównym zmartwieniem jest pomysł na prezent.

Od wielu lat obserwuje się wzrost zainteresowania rękodziełem. Ta wszechstronna kategoria w szczególności promowana jest przez Decobaazar.pl, witrynę skupiającą młodych i utalentowanych artystów z całego kraju. Serwis bogaty jest w unikalne pomysły na prezent, które uporządkowano w tematycznych działach. Struktura serwisu jest na tyle przejrzysta, że użytkownik bez problemu odnajdzie sekcję prezentów na chrzest, ślub czy urodziny przyjaciółki. Decobaazar.pl oferuje też niekonwencjonalne pomysły na prezent pod kątem zainteresowań. Wyjątkowe upominki znajdą tu fani podróży, miłośnicy kawy czy cyklomaniacy. Redakcja zadbała też o kategorie dla nastolatków, mistrzów kuchennych rewolucji, a nawet nauczycieli. Ponadto, w Decobaazar.pl pomyślano o klientach z ograniczonym budżetem, tworząc kategorię z pomysłami na prezent do 50 zł.

Plan na utworzenie serwisu zrodził się w 2005 roku w głowie Barbary Czerny, właścicielki. Projekt okazał się strzałem w dziesiątkę – serwis szybko zapełniał się ofertami amatorów sztuki, którzy po dziś dzień z sukcesem wykorzystują tę formę komunikacji z ogromną liczbą klientów z wielu zakątków kraju.

Wyroby rękodzielnicze to obecnie niezwykle prężnie rozwijający się sektor działu handlowego w Polsce. Szacuje się, że coroczne zyski ze sprzedaży artykułów handmade zwiększają się na świecie średnio o 30 procent. Polski serwis Decobazaar.pl nie pozostaje w tyle, odnotowując porównywalną liczbę oczek procentowych przy sprzedaży ręcznie robionych artykułów zdolnych amatorów rękodzieła.

Strona serwisu zawiera szeroki kontent produktowy z podziałem na tematyczne kategorie. Zadbano o wyczerpujące  opisy produktów, umożliwiając bezpośredni kontakt z twórcą dzieła. Z bogatą ofertą strony internetowej można zapoznać się pod adresem: Decobazaar.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here